Kombinovaný držák tabletu TOUGH WALL/TABLE
Kód: DRB894401
Flexibilita a přizpůsobivost
Schopnost rychle reagovat na změny a přizpůsobit se specifickým požadavkům zákazníků je cenná. Flexibilní dodavatelé si tak získávají uznání za svou přizpůsobivost.

Kvalita zboží a služeb
Dodávání produktů s trvale vysokou kvalitou posiluje pověst firmy. Nadstandardní služby, jako technická podpora či záruční servis, navíc přinášejí konkurenční výhodu.

Spolehlivost a přesnost dodávek
Zajištění včasného a přesného dodání je klíčové pro důvěru zákazníků a budování dlouhodobých vztahů.

Výhodné ceny a transparentní cenová politika
Konkurenční a férové ceny odpovídající kvalitě produktů firmu odlišují a posilují důvěru zákazníků díky transparentnosti.
Detailní popis produktu
Držák pro 7-13“ tablety s možností namontování na stěnu a stůl. Vyrobeno z nehořlavého materiálu s pružným kulovým kloubem a otočným ramenem.
•Držák tabletu pro montáž na stěnu a na stůl z nehořlavého materiálu s pružným kulovým kloubem a otočným ramenem
• Kompatibilní se 7–13palcovými tablety •Ochrana proti krádeži díky uzamčení speciálním klíčem a integrované ochraně proti vytažení tabletu ze strany, volitelně navíc pomocí kabelového zámku (není součástí balení)
•Obzvláště ergonomické díky flexibilnímu kloubovému rameni, které umožňuje individuální a plynulé nastavení výšky
• Šikovně uspořádané napájení přes prohlubeň pro nabíjecí kabel •Otočný o 360° s nastavitelným úhlem pohledu
• Snadná manipulace díky symetrickému otevírání svorky •Ochrana proti poškození díky pogumovanému povrchu
• Univerzální možnosti použití: např. v kancelářích, veřejných budovách, prodejních a výstavních prostorách, v soukromí v domácích kancelářích a kuchyních atd.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky tabletů |
|---|---|
| EAN: | 4005546740812 |
| Barva: | Černá |
| Vnější šířka (mm): | 82 |
| Vnější výška (mm): | 172 |
| Vnější hloubka/délka: | 280 mm |
| Formát: | Na výšku / na šířku |
| Značka: | DURABLE |
| Materiálu: | Kov, Plasty |
| Maximální šířka držáku tabletu (mm): | 8 |
| Kabelový management: | ano |
| Zabezpečení proti krádeži: | ano |
| Velikost displeje: | 17,8 cm (7") - 33,0 cm (13") |
| Symetrické otevírání držáku tabletu: | 160 - 275 mm |
| Nosnost: | 1 kg |
| Montáž: | Snadná montáž |
| Otočný displej (°): | 360 |
| Typ uchycení: | Nástěnný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
