Držák tabletu TWIST TABLE
Kód: DRB894101
Flexibilita a přizpůsobivost
Schopnost rychle reagovat na změny a přizpůsobit se specifickým požadavkům zákazníků je cenná. Flexibilní dodavatelé si tak získávají uznání za svou přizpůsobivost.

Kvalita zboží a služeb
Dodávání produktů s trvale vysokou kvalitou posiluje pověst firmy. Nadstandardní služby, jako technická podpora či záruční servis, navíc přinášejí konkurenční výhodu.

Spolehlivost a přesnost dodávek
Zajištění včasného a přesného dodání je klíčové pro důvěru zákazníků a budování dlouhodobých vztahů.

Výhodné ceny a transparentní cenová politika
Konkurenční a férové ceny odpovídající kvalitě produktů firmu odlišují a posilují důvěru zákazníků díky transparentnosti.
Detailní popis produktu
Stolní držák na tablety a mobilní telefony s úhlopříčkou 4,7-13". Plynulé otáčení a nastavení výšky pomocí flexibilního ramene.
•Stolní držák na tablet a mobilní telefon, s ohebným ramenem a kulovým kloubem
•Vhodné pro všechny mobilní telefony, tablety, iPady a iPhony s úhlopříčkou od 4,7 do 13 palců a hmotností do 800 g
•Obzvláště ergonomické díky flexibilnímu kloubovému rameni, které umožňuje individuální a plynulé nastavení výšky
•Protiskluzová úprava držáku zajišťuje vysokou stabilitu a chrání zařízení před poškrábáním
•Integrované vedení nabíjecího kabelu
•Otočný o 360° s nastavitelným úhlem pohledu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky tabletů |
|---|---|
| EAN: | 4005546738147 |
| Barva: | černá |
| Vnější šířka (mm): | 190 |
| Vnější výška (mm): | 370 |
| Vnější hloubka/délka: | 190 mm |
| Značka: | DURABLE |
| Materiálu: | kov, plasty |
| Maximální šířka držáku tabletu (mm): | 15 |
| Kabelový management: | ano |
| Zabezpečení proti krádeži: | ne |
| Velikost displeje: | 11.5 cm (4.7") - 25.0 cm (13") |
| Rozsah pohybu: | otočný, sklopný |
| Nosnost: | Cca. 800 g |
| Montáž: | snadné sestavení |
| Otočný displej (°): | 360 |
| Typ uchycení: | stolní |
| Obsahuje příslušenství: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
