Držák tabletu se svorkou TOUGH CLAMP XL
Kód: DRB894601
Flexibilita a přizpůsobivost
Schopnost rychle reagovat na změny a přizpůsobit se specifickým požadavkům zákazníků je cenná. Flexibilní dodavatelé si tak získávají uznání za svou přizpůsobivost.

Kvalita zboží a služeb
Dodávání produktů s trvale vysokou kvalitou posiluje pověst firmy. Nadstandardní služby, jako technická podpora či záruční servis, navíc přinášejí konkurenční výhodu.

Spolehlivost a přesnost dodávek
Zajištění včasného a přesného dodání je klíčové pro důvěru zákazníků a budování dlouhodobých vztahů.

Výhodné ceny a transparentní cenová politika
Konkurenční a férové ceny odpovídající kvalitě produktů firmu odlišují a posilují důvěru zákazníků díky transparentnosti.
Detailní popis produktu
Držák tabletu se svorkou a pružným kulovým kloubem pro uchycení na police nebo tyče regálů. Vhodný pro 7-13 tablety s pouzdrem (modul hluboký 23 mm). •Držák tabletu s pružným kulovým kloubem pro montáž na police nebo regály
• Nástěnný držák na 7–13 palcové tablety s pouzdrem • Ideální pro použití v průmyslu •Bezpečné uchycení tabletů s ochranným pouzdrem (lze použít i bez pouzdra) díky mimořádně hlubokému modulu (23 mm)
•Otočný o 360° s nastavitelným úhlem pohledu
• Snadná manipulace díky symetrickému otevírání svorky •Ochrana proti poškození díky pogumovanému povrchu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky tabletů |
|---|---|
| EAN: | 4005546740836 |
| Barva: | Černá |
| Značka: | DURABLE |
| Materiálu: | Plasty |
| Maximální šířka držáku tabletu (mm): | 23 |
| Kabelový management: | ne |
| Zabezpečení proti krádeži: | ne |
| Velikost displeje: | 17,8 cm (7") - 33,0 cm (13") |
| Symetrické otevírání držáku tabletu: | 160 - 275 mm |
| Nosnost: | 1 kg |
| Montáž: | Snadná montáž |
| Otočný displej (°): | 360 |
| Typ uchycení: | Stolní svorka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
