Držák tabletu nástěnný TABLET HOLDER WALL XL
Kód: DRB893823
Flexibilita a přizpůsobivost
Schopnost rychle reagovat na změny a přizpůsobit se specifickým požadavkům zákazníků je cenná. Flexibilní dodavatelé si tak získávají uznání za svou přizpůsobivost.

Kvalita zboží a služeb
Dodávání produktů s trvale vysokou kvalitou posiluje pověst firmy. Nadstandardní služby, jako technická podpora či záruční servis, navíc přinášejí konkurenční výhodu.

Spolehlivost a přesnost dodávek
Zajištění včasného a přesného dodání je klíčové pro důvěru zákazníků a budování dlouhodobých vztahů.

Výhodné ceny a transparentní cenová politika
Konkurenční a férové ceny odpovídající kvalitě produktů firmu odlišují a posilují důvěru zákazníků díky transparentnosti.
Detailní popis produktu
Nástěnný držák stěnu se zapuštěným montážním modulem na tablety s pouzdrem. Vhodné pro velikosti tabletu 7"-13". • Nástěnný držák na 7–13palcové tablety s pouzdrem • Otočný o 360° pro variabilní použití na výšku i na šířku (aretační body vždy v úhlu 90°) • Bezpečné zajištění tabletů s ochranným pouzdrem (lze použít i bez pouzdra) díky extra hlubokému modulu (23 mm) • Snadná manipulace díky symetrickému otevírání svorky • Šikovně uspořádané napájení přes prohlubeň pro nabíjecí kabel • Šetrné upnutí díky pogumovaným povrchům • Snadná montáž adaptéru pro připojení na stěnu • Zvlášť robustní díky vysoce kvalitním materiálům: hliník, ABS • Ideální pro použití v průmysluDoplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky tabletů |
|---|---|
| EAN: | 4005546726182 |
| Barva: | stříbrná |
| Vnější šířka (mm): | 95 |
| Vnější výška (mm): | 225 |
| Vnější hloubka/délka: | 170 mm |
| Značka: | DURABLE |
| Materiálu: | hliník |
| Maximální šířka držáku tabletu (mm): | 23 |
| Úhel náklonu: | ne |
| Kabelový management: | ano |
| Zabezpečení proti krádeži: | ne |
| Velikost displeje: | 17,8 cm (7") - 33,0 cm (13") |
| Symetrické otevírání držáku tabletu: | 160 - 275 mm |
| Rozsah otočení: | ne |
| Rozsah pohybu: | otočný |
| Nosnost: | Cca. 1 kg |
| Montáž: | snadné sestavení |
| Otočný displej (°): | 360 |
| Typ uchycení: | nástěnný |
| Obsahuje příslušenství: | ne |
| Země původu: | Německo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
