Držák tabletu nástěnný s ramenem TABLET HOLDER WALL ARM
Kód: DRB893423
Flexibilita a přizpůsobivost
Schopnost rychle reagovat na změny a přizpůsobit se specifickým požadavkům zákazníků je cenná. Flexibilní dodavatelé si tak získávají uznání za svou přizpůsobivost.

Kvalita zboží a služeb
Dodávání produktů s trvale vysokou kvalitou posiluje pověst firmy. Nadstandardní služby, jako technická podpora či záruční servis, navíc přinášejí konkurenční výhodu.

Spolehlivost a přesnost dodávek
Zajištění včasného a přesného dodání je klíčové pro důvěru zákazníků a budování dlouhodobých vztahů.

Výhodné ceny a transparentní cenová politika
Konkurenční a férové ceny odpovídající kvalitě produktů firmu odlišují a posilují důvěru zákazníků díky transparentnosti.
Detailní popis produktu
Nástěnný držák s otočným ramenem na tablety 7"-13". Otočný o 360°, s ochranou proti krádeži. • Nástěnný držák na tablet s flexibilním otočným ramenem pro 7–13palcové tablety • Otočný o 360° pro variabilní použití na výšku i na šířku (aretační body vždy v úhlu 90°) • Ochrana proti krádeži uzamčením speciálním klíčem • Snadná manipulace díky symetrickému otevírání svorky • Šikovně uspořádané napájení přes prohlubeň pro nabíjecí kabel •Ochrana proti poškození díky pogumovanému povrchu
• Snadná montáž adaptéru pro připojení na stěnu • Vysunutí nosného ramene: 365 mm, možnost otáčení o: 180° • Zvlášť robustní díky vysoce kvalitním materiálům: ocelový plech, hliník, ABS • Univerzální možnosti použití: např. multifunkční pracoviště, interaktivní informační body, Smart HomeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky tabletů |
|---|---|
| EAN: | 4005546979687 |
| Barva: | stříbrná |
| Vnější šířka (mm): | 95 |
| Vnější výška (mm): | 225 |
| Vnější hloubka/délka: | 170 mm |
| Značka: | DURABLE |
| Materiálu: | hliník |
| Maximální šířka držáku tabletu (mm): | 8 |
| Úhel náklonu: | +46°/-6° |
| Kabelový management: | ano |
| Zabezpečení proti krádeži: | ano |
| Velikost displeje: | 17,8 cm (7") - 33,0 cm (13") |
| Symetrické otevírání držáku tabletu: | 160 - 275 mm |
| Rozsah otočení: | 180° vodorovně |
| Rozsah pohybu: | otočný, sklopný, rotační |
| Nosnost: | Cca. 1 kg |
| Montáž: | snadné sestavení |
| Otočný displej (°): | 360 |
| Typ uchycení: | nástěnný |
| Obsahuje příslušenství: | ne |
| Země původu: | Německo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
