Držák monitoru SELECT PLUS s ramenem pro 1 monitor, stolní svorka
Kód: DRB509623
Flexibilita a přizpůsobivost
Schopnost rychle reagovat na změny a přizpůsobit se specifickým požadavkům zákazníků je cenná. Flexibilní dodavatelé si tak získávají uznání za svou přizpůsobivost.

Kvalita zboží a služeb
Dodávání produktů s trvale vysokou kvalitou posiluje pověst firmy. Nadstandardní služby, jako technická podpora či záruční servis, navíc přinášejí konkurenční výhodu.

Spolehlivost a přesnost dodávek
Zajištění včasného a přesného dodání je klíčové pro důvěru zákazníků a budování dlouhodobých vztahů.

Výhodné ceny a transparentní cenová politika
Konkurenční a férové ceny odpovídající kvalitě produktů firmu odlišují a posilují důvěru zákazníků díky transparentnosti.
Detailní popis produktu
Stolní držák s flexibilním ramenem pro uchycení monitoru. Individuální nastavení výšky, sklonu a orientace obrazovky. •Držák monitoru s flexibilními rameny pro 1 monitor včetně možnosti individuální montáže pomocí uchycení skrz stůl nebo stolní svorky.
• Ergonomická práce díky individuálnímu a plynulému nastavení výšky, sklonu a orientace monitoru •Možnost otočení o 90° pro práci na výšku nebo na šířku
•Snadné polohování ramene do požadované výšky díky individuálnímu nastavení pružiny
• Univerzální držák VESA (75 x 75 mm nebo 100 x 100 mm) •Pro standardní monitory do 32″ a každý o váze 8 kg
•Vedení kabelů - kabel monitoru je veden podél držáku monitoru pomocí vnitřního prostoru na kabely a svorkami, což chrání kabel před poškozením
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky monitorů |
|---|---|
| EAN: | 4005546735009 |
| Barva: | stříbrná |
| Vnější šířka (mm): | 530 |
| Vnější výška (mm): | 450 |
| Vnější hloubka/délka: | 108 mm |
| Značka: | DURABLE |
| Materiálu: | hliník, plasty, ocel |
| Tloušťka stolu: | 10 - 50mm |
| Kabelový management: | ano |
| Zabezpečení proti krádeži: | ne |
| Velikost displeje: | 43,2 cm (17") - 81,3 cm (32") |
| Rozsah pohybu: | otočný, sklopný, rotační, výškově nastavitelný, posuvný |
| Nosnost: | 8 kg |
| VESA standard: | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Pro zakřivený monit.: | ne |
| Nastavitelný displej který lze: | ano |
| Otočný displej (°): | 90 |
| Nastavení výšky: | ne |
| Úhel náklonu monitoru: | +90°/-90° |
| Rozsah otáčení monitoru: | 90° vodorovně |
| Typ uchycení: | uchycení skrz stůl, stolní svorka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
