Držák monitoru s ramenem pro 1 monitor, stolní svorka
Kód: DRB508323
Flexibilita a přizpůsobivost
Schopnost rychle reagovat na změny a přizpůsobit se specifickým požadavkům zákazníků je cenná. Flexibilní dodavatelé si tak získávají uznání za svou přizpůsobivost.

Kvalita zboží a služeb
Dodávání produktů s trvale vysokou kvalitou posiluje pověst firmy. Nadstandardní služby, jako technická podpora či záruční servis, navíc přinášejí konkurenční výhodu.

Spolehlivost a přesnost dodávek
Zajištění včasného a přesného dodání je klíčové pro důvěru zákazníků a budování dlouhodobých vztahů.

Výhodné ceny a transparentní cenová politika
Konkurenční a férové ceny odpovídající kvalitě produktů firmu odlišují a posilují důvěru zákazníků díky transparentnosti.
Detailní popis produktu
Flexibilní rameno monitoru se stolní svorkou. Obzvláště rovnoměrné nastavení síta díky vnitřní plynové pružině. • Otočný držák monitoru se stolní svorkou pro 1 obrazovku • Ergonomická práce díky individuálnímu a plynulému nastavení výšky, sklonu a orientace monitoru • Flexibilní otáčení o 360° pro práci ve formátu na výšku nebo na šířku • Ochrana před zraněním mezi pohyblivými součástmi díky integrovanému bezpečnostnímu systému • Uspořádané vedení kabelů pomocí tří samostatně připojitelných kabelových svorek (součást dodávky) • Snadná montáž včetně nářadí • Univerzální držák VESA (75 x 75 mm nebo 100 x 100 mm) • Pro standardní / zakřivené monitory s úhlopříčkou 21 až 27 palců (53,34 až 68,58 cm) a hmotností 3–8 kg • Stolní svorka pro tloušťku stolní desky 14–44 mm • Záruka 10 let • Made in Germany • Vysoce kvalitní materiály pro dlouhou životnost: hliník a prémiové plasty • Šetrné k životnímu prostředí v souladu s normou ISO 14021Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky monitorů |
|---|---|
| EAN: | 4005546998138 |
| Barva: | stříbrná |
| Vnější šířka (mm): | 345 |
| Vnější výška (mm): | 470 |
| Vnější hloubka/délka: | 120 mm |
| Značka: | DURABLE |
| Materiálu: | hliník |
| Záruka: | 10 let |
| Tloušťka stolu: | 14 - 44mm |
| Kabelový management: | ano |
| Zabezpečení proti krádeži: | ne |
| Velikost displeje: | 53,3 cm (21") - 86,4 cm (34") |
| Rozsah pohybu: | otočný, sklopný, rotační, výškově nastavitelný |
| Nosnost: | 3 - 8 kg |
| Montáž: | snadné sestavení |
| Pro zakřivený monit.: | ano |
| Nastavitelný displej který lze: | ne |
| Otočný displej (°): | 360 |
| Nastavení výšky: | 140 - 330 mm |
| Úhel náklonu monitoru: | +85°/-25° |
| Rozsah otáčení monitoru: | 360° horizontal |
| Typ uchycení: | stolní svorka |
| Země původu: | Vyrobeno v Německu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
