Držák monitoru pro 1 monitor nástěnný
Kód: DRB508923
Flexibilita a přizpůsobivost
Schopnost rychle reagovat na změny a přizpůsobit se specifickým požadavkům zákazníků je cenná. Flexibilní dodavatelé si tak získávají uznání za svou přizpůsobivost.

Kvalita zboží a služeb
Dodávání produktů s trvale vysokou kvalitou posiluje pověst firmy. Nadstandardní služby, jako technická podpora či záruční servis, navíc přinášejí konkurenční výhodu.

Spolehlivost a přesnost dodávek
Zajištění včasného a přesného dodání je klíčové pro důvěru zákazníků a budování dlouhodobých vztahů.

Výhodné ceny a transparentní cenová politika
Konkurenční a férové ceny odpovídající kvalitě produktů firmu odlišují a posilují důvěru zákazníků díky transparentnosti.
Detailní popis produktu
Držák na monitor na stěnu pro jednu obrazovku. Lze otáčet o 360° a naklánět a otáčet v závislosti na velikosti obrazovky. • Držák monitoru pro montáž na stěnu pro 1 obrazovku • Flexibilní práce a prezentace díky individuálnímu a plynulému nastavení sklonu a orientace monitoru • Flexibilní otáčení o 360° pro práci ve formátu na výšku nebo na šířku • Snadná montáž včetně nářadí pro bezpečnou montáž na stěnu • Univerzální držák VESA (75 x 75 mm nebo 100 x 100 mm) • Pro standardní / zakřivené monitory s úhlopříčkou 21 až 27 palců (53,34 až 68,58 cm) a hmotností 3–8 kg • Záruka 10 let • Made in Germany • Vysoce kvalitní materiály pro dlouhou životnost: hliník a prémiové plasty • Šetrné k životnímu prostředí v souladu s normou ISO 14021Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky monitorů |
|---|---|
| EAN: | 4005546998442 |
| Barva: | stříbrná |
| Vnější šířka (mm): | 130 |
| Vnější výška (mm): | 120 |
| Vnější hloubka/délka: | 140 mm |
| Značka: | DURABLE |
| Materiálu: | hliník |
| Záruka: | 10 let |
| Kabelový management: | ano |
| Zabezpečení proti krádeži: | ne |
| Velikost displeje: | 53,3 cm (21") - 86,4 cm (34") |
| Rozsah pohybu: | otočný, sklopný, rotační |
| Nosnost: | každý 3 - 8 kg |
| Montáž: | snadné sestavení |
| Pro zakřivený monit.: | ano |
| Nastavitelný displej který lze: | ne |
| Otočný displej (°): | 360 |
| Nastavení výšky: | ne |
| Úhel náklonu monitoru: | +85°/-25° |
| Rozsah otáčení monitoru: | 200° horizontal |
| Typ uchycení: | nástěnný |
| Země původu: | Vyrobeno v Německu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
